Uzdrowiskowa 2
Jastrzębia Góra

Domki JASNA POLANA

www.jastrzebiagora.pl

Serdecznie zapraszamy Państwa na beztroski, rodzinny wypoczynek do Jastrzębiej Góry. Kompleks domków letniskowych Jasna Polana położony jest nieopodal centrum miasta, około 150 metrów od plaży. Malownicza, zielona okolica zapewnia spokój i ucieczkę od codzienności, a pobliskie atrakcje gwarantują liczne rozrywki zarówno dla małych jak i dużych.
W naszej ofercie posiadamy komfortowe, nowocześnie urządzone domki letniskowe składające się z salonu, aneksu kuchennego, łazienki oraz dwóch sypialni (w tym jedna przejściowa). W każdym domku znajduje się również balkon oraz taras z kompletem mebli wypoczynkowych. 

Dostępne wyposażenie

 • Ręczniki
 • Wi-Fi
 • Prywatna łazienka
 • Aneks kuchenny
 • Balkon
 • Taras
 • Telewizor
 • Lodówka
 • Zastawa stołowa
 • Czajnik elektryczny
 • Sprzęt plażowy

W obiekcie

 • Płatność kartą
 • Ogród do dyspozycji gości
 • Plac zabaw
 • Grill
 • Akcesoria dla niemowląt
 • Parking
 • Wypożyczalnia rowerów
 • Żelazko

Cennik

Cennik 2023

Od 26.04 do 30.06

Domek do 4 osób 480zł / doba
Dopłata do każdej następnej osoby dorosłej  +50 zł   ( max. 6osób) / doba .

Od 01.07 do 31.08

Domek do 4 osób 620 zł/ doba
Dopłata do każdej następnej osoby + 60 zł  ( max . 6 osób ) / doba.

 

Cena za dzieci do uzgodnienia w zależności od wieku.

W sezonie wysokim preferowane pobyty tygodniowe .
 
PRZY WPŁACIE ZADATKU POSIMY O INFORMACJĘ, CZY POTRZEBUJĄ PAŃSTWO FAKTURĘ.
W PRZYPADKU BRAKU INFORMACJI ZOSTANIE WYSTAWIONY PARAGON.


Warunki rezerwacji:

W celu potwierdzenia rezerwacji należy wpłacić 30% całkowitej kwoty noclegu na konto w ciągu 3 dni od rezerwacji wstępnej.

Dane do przelewu:
Dajana Wójcik Jasna Polana
Tytuł przelewu: imię nazwisko, termin pobytu, ilość osób
Nr konta: 50 1020 1912 0000 9602 0130 0243

Do każdego domku zapewniane jest jedno miejsce postojowe. Do kwoty wynajmu doliczana jest opłata miejscowa według cennika miasta Władysławowo. 

 

Lokalizacja

Domki JASNA POLANA

Uzdrowiskowa 2, Jastrzębia Góra

+48501501195

Wyślij zapytanie

Regulamin

 

Regulamin niniejszy określa przedmiot świadczenia usług, zasady przebywania na terenie obiektu, a także zasady odpowiedzialności za nieprzestrzeganie tychże zasad oraz za wyrządzone szkody.

Regulamin stanowi integralną część umowy, do zawarcia której dochodzi poprzez dokonanie rezerwacji i/albo dokonanie płatności za pobyt w obiekcie. Dokonując rezerwacji Gość potwierdza, iż zapoznał się z treścią Regulaminu i akceptuje warunki w nim zawarte.

Wszystkie osoby przebywające na terenie obiektu obowiązane są przestrzegać postanowień niniejszego Regulaminu, przepisów BHP i przeciwpożarowych.

Właściciel obiektu nie ponosi odpowiedzialności za szkody będące wynikiem nieprzestrzegania przez Gości zawartych w Regulaminie zasad oraz zarządzeń.

1. Gość zobowiązany jest dokonać meldunku niezwłocznie po przybyciu do obiektu.
W celu potwierdzenia tożsamości Gość ma obowiązek okazać dokument z fotografią.
2. Obiekt nie udziela osobom postronnym jakichkolwiek informacji w zakresie danych osobowych Gości zameldowanych w obiekcie.
3. Należność za pobyt pobierana jest w dniu przyjazdu, zgodnie z ustalonym przez Gościa terminem.
4. Doba pobytu w obiekcie rozpoczyna się o godzinie 16.00 w dniu przyjazdu i trwa do godziny 10.00 w dniu wyjazdu.
5. Wjazd i parkowanie pojazdów dozwolone jest wyłącznie w miejscach wyznaczonych do tego celu. Parking jest bezpłatny, niestrzeżony, zamykany jedynie w godzinach ciszy nocnej. Właściciel obiektu nie ponosi odpowiedzialności za pozostawione pojazdy ani znajdujące się w nich mienie.
6. Do każdego domku przydzielone jest jedno miejsce postojowe.
7. Gość może korzystać z domku letniskowego wyłącznie w celach mieszkaniowych i nie może przekazywać go osobie trzeciej nawet jeśli nie upłynął okres pobytu, za który Gość zapłacił.
8. Osoby niezameldowane, przebywające gościnnie, obowiązane są opuścić obiekt do godziny 22.00. W przypadku złamania powyższej zasady Gość, w domku którego przebywają takie osoby, obciążony zostanie opłatą w wysokości 150,00 zł za każdą dodatkową osobę.
9. Na terenie obiektu obowiązują ogólne zasady porządku i spokoju publicznego. Cisza nocna trwa od godziny 22.00 do 6.00. Zakłócanie przez Gościa lub przez osobę go odwiedzającą porządku i spokoju publicznego oraz nieprzestrzeganie ciszy nocnej uprawnia usługodawcę do rozwiązania umowy ze skutkiem natychmiastowym.
10. Palenie wyrobów tytoniowych w domkach jest surowo zabronione. W przypadku złamania powyższego zakazu przez Gościa lub osobę go odwiedzającą, Gość zostanie obciążony karą w wysokości 500,00 zł.
11. Zabronione jest wprowadzanie i przetrzymywanie na terenie obiektu jakichkolwiek zwierząt. W przypadku złamania powyższego zakazu przez Gościa lub osobę go odwiedzającą, Gość zostanie obciążony karą w wysokości 500,00 zł.
12. Gość ponosi pełną odpowiedzialność materialną za powstałe z jego winy lub z winy osób go odwiedzających uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów/urządzeń znajdujących się na terenie obiektu. Z tego tytułu Gość zostanie obciążony kwotą wynikającą z Cennika wyposażenia lub odpowiadającą kosztom jakie usługodawca musi ponieść, aby doprowadzić uszkodzone lub zniszczone przedmioty/urządzenia do stanu pierwotnego. Usługodawca ma prawo obciążyć kartę kredytową Gościa po jego wyjeździe za wyrządzone szkody.
13. Usługodawca nie ponosi żadnej odpowiedzialności za utratę, uszkodzenie lub zniszczenie rzeczy wniesionych na teren obiektu przez Gościa lub osobę go odwiedzającą. Usługodawca nie ponosi również odpowiedzialności za utratę pieniędzy, papierów wartościowych, kosztowności lub innych przedmiotów, również posiadających wartość naukową lub artystyczną.
14. W przypadku odwołania przez Gościa rezerwacji lub skrócenia pobytu uiszczony zadatek ani opłata nie podlegają zwrotowi.
15. W obiekcie zabronione jest zakłócanie spokoju poprzez np. wykonywanie lub odtwarzanie głośnej muzyki bez zgody właściciela obiektu, jak również wszelkie inne zachowania zakłócające spokojny pobyt pozostałych Gości, a także zachowanie powszechnie uznawane za nieprzyzwoite.
16. Osoby naruszające zasady niniejszego Regulaminu zobowiązane będą do opuszczenia ośrodka bez zwrotu kosztów.
17. Przedmioty osobistego użytku pozostawione przez wyjeżdżającego Gościa będą odesłane na jego koszt i ryzyko, na wskazany adres.
18. Obiekt świadczy usługi zgodnie za swoją kategorią. W przypadku zastrzeżeń i reklamacji dotyczących jakości usług, Gość proszony jest o zgłoszenie ich nie później niż dobę od momentu meldunku. Reklamacje składane w dniu wymeldowania nie będą rozpatrywane. Usługodawca nie odpowiada za niedogodności spowodowane przez przyczyny od niego niezależne, np. przerwy w dostawie prądu czy wody.
19. Gość zobowiązany jest do zapoznania się i przestrzegania Regulaminu Placu Zabaw.
20. Regulamin obiektu podaje się do wiadomości poprzez zamieszczenie na stronie internetowej obiektu.
21. Dokonując rezerwacji Gość niniejszym wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych dla potrzeb realizacji jego rezerwacji i pobytu w obiekcie, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. 1997 Nr 133, poz. 883).

REGULAMIN PLACU ZABAW

1. Plac zabaw dla dzieci jest terenem służącym zabawie i wypoczynkowi.
2. Elementy placu zabaw przeznaczone są dla dzieci od 3 do 13 lat.
3. Dzieci na terenie placu zabaw powinny przebywać wyłącznie pod opieką rodziców lub dorosłych opiekunów, którzy ponoszą za nie odpowiedzialność.
4. Osoby przebywające na terenie placu zabaw obowiązane są do zachowania porządku.
5. Z urządzeń zabawowych należy korzystać zgodnie z ich przeznaczeniem.
6. Na terenie placu zabaw obowiązuje bezwzględny zakaz spożywania napojów alkoholowych, innych używek oraz palenia papierosów.
7. Na terenie placu zabaw zabronione są gry zespołowe.
8. Wszelkie uszkodzenia elementów zabawowych należy zgłaszać do właściciela obiektu.
9. Osoby niszczące sprzęt i urządzenia placu zabaw bądź ich opiekunowie ponoszą odpowiedzialność materialną.

Telefony alarmowe:
Policja 997
Pogotowie ratunkowe 999
Ogólny, pomoc 112

DZIĘKUJEMY ZA PRZESTRZEGANIE REGULAMINU.

ŻYCZYMY MIŁEGO POBYTU!

Wyślij zapytanie o nocleg

Data pobytu

Twoje dane

Dodatkowe informacje

Jastrzębia Góra

Jastrzębia Góra położona jest na na wysokim urwisku, ma współczesną zabudowę, dlatego że to miejscowość o niedługiej historii. Największa ilość zabytkowych obiektów znajduje się przy ulicy Bałtyckiej. To tu zbudowano pierwsze pensjonaty w Jastrzębiej Górze. Po dziś dzień zachowały się dwie wille pochodzące z lat 20 - willa Pawłowicza i Kaszuba. Na piękną, piaszczystą plażę (kamienie zostały zagospodarowane do umocnienia urwiska) prowadzi ul. Bałtycka, kończąca się stromymi schodami. Istnieje też łagodniejsze dojście na plażę wiodące od Drogi Rybackiej.

Atrakcje w Jastrzębiej Górze

Spacerując plażą na wschód dochodzimy do malowniczego, acz trochę pogrążonego w mroku wąwozu Lisi Jar, który niegdyś liczył kilka kilometrów, a obecnie ledwie 300 metrów. Resztę pochłonęło morze...

Promenada Światowida jest w ciągu lata najbardziej rozrywkową częścią Jastrzębiej Góry. To tu letnicy mogą dobrze zjeść, spędzić dzień z dziećmi, skorzystać z oferty wielu kramów z pamiątkami, posłuchać muzyki a nawet zatańczyć. Tuż przy Promenadzie usytuowany jest park z fontanną i miejscami do odpoczynku. Promenada kończy się punktem widokowym oraz zejściem na plażę.

Należy odwiedzić ponadto kościół p.w. Świętego Ignacego Loyoli. Cechuje się dwiema kondygnacjami. Odbywają się tu też liczne koncerty, również organowe. Następną atrakcją jest Dom Whisky. To tu poznamy historię tego bursztynowego trunku - dorośli mogą oddać się także degustacji różnych gatunków tego bursztynowego napitku. Aktywni turyści mogą skorzystać z wydzielonych ponad 30 kilometrów tras nornic walking w sąsiedztwie Jastrzębiej Góry - odznaczają się różnym stopniem trudności. Na Przylądku Rozewie, na wschód od Jastrzębiej Góry znajduje się najstarsza latarnia na polskim wybrzeżu - Latarnia Morska Rozewie i Muzeum Latarni Morskich, ukazujące historię latarnictwa od starożytności do dzisiaj.

Jastrzębia Góra jest współcześnie jednym z najchętniej odwiedzanych przez urlopowiczów miejsc na naszym wybrzeżu. Jastrzębia Góra noclegi to bogata baza noclegowa: ekskluzywne hotele, luksusowe apartamenty, pokoje, ośrodki wypoczynkowe oraz domki w Jastrzębiej Górze. Dodatkowo z Jastrzębiej Góry możemy w łatwy sposób dostać się do innych magicznych miejscowości: Białogóry, Karwi, Władysławowa.

Strona stworzona przez: Akcept.eu
Partner portalu:

www.jastrzebiagora.pl